88% nakupujúcich online tvrdí, že by sa po zlých používateľských skúsenostiach nevrátili na web.

Agile principles with an emphasis on DevOps procedures we follow allows us to deliver high-quality outputs. 

Software is only as good as people developing it. And there are really great people in ui42. :)

Let´s get to know your customers together

UX výskum

Vďaka kvalitatívnym a kvantitatívnym nástrojom zmapujeme existujúci stav vášho produktu či služby. Výskum nám umožní hlbšie porozumieť motiváciu, obavy a očakávania používateľov. Buďte o krok vpred pred konkurenciou. Ukážte svojim zákazníkom, že vám na nich naozaj záleží. Cieľom prieskumu je pochopiť ich a ponúknuť im to, čo naozaj chcú.

Contact Us
UX výskum

UX/UI dizajn

Pre nás je rovnako dôležité to, ako sa to používa a aj ako to vyzerá. Preto vytvárame funkčný a pútavý dizajn šitý na mieru potrebám vašich zákazníkov. Budú sa v ňom vedieť ľahko a intuitívne orientovať a radi ho používať. Vy vďaka tomu dosiahnete výborné výsledky.

Contact Us
UX/UI dizajn

UX testovanie

V našom laboratóriu realizujeme testovania použiteľnosti. Táto metóda ponúka jedinečný pohľad na správanie zákazníka priamo pri práci s vaším webom. Vedeli ste, že už 5 ľudí vám odhalí až 80% chýb? Takéto testovanie je najefektívnejší spôsob, ako identifikujete slabé miesta webu, e-shopu či aplikácie. Zúčastníte sa takéhoto testovania a zažite výnimočnú situáciu, kedy uvidíte skutočného používateľa priamo pri práci s vaším produktom. Odmenou bude vylepšený web, ktorý predáva.

Contact Us
UX testovanie

UX audit

Audit je skvelým riešením, keď potrebujete rýchlo a efektívne zistiť, prečo používatelia odchádzajú zo stránky a aké sú jej nedostatky. Na základe našich skúseností a analýzy vašich dát pripravíme súbor zistení s popisom návrhu ich riešenia.

Contact Us
UX audit

Our projects

Let's have a chat

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.