Casestudy

Casestudy

2020

The e-shop's www.holokolo.sk primary focuse is on an assortment of branded cycling clothes (cycling sets, jerseys, pants, sports jackets and other cycling clothes and accessories) and includes a vast variety of popular cycling brands (e.g. - Castelli, Santini, Monton, Alé, Bianchi, Biotex etc.).

Besides the Slovak market it operates also in five foreign markets - Czechia, Poland, Hungary, Romania, Slovenia. Along with the brand cyklodresy.sk (which is also on CMS BUXUS powered by ui42), they create a strong tandem of a high-quality clothes for the cycle-lovers - either those challenging ones or the more price-sensitive ones, less challenging ones if you like.

Starting Point of Partnership

Starting Point of Partnership

Finding a partner, who would cover in two brands, two websites, several markets and marketing (or SEO) as well as developmental UX services.

The range of partnership of ui42 and ui42 digital

The range of partnership of ui42 and ui42 digital

 • Business guidance and development
 • Google campaigns
 • Facebook campaigns
 • Performance marketing
 • Comparators
 • SEO development
 • Web hosting
 • Development of tailor-made websites, continual development works
 • UX audit, design, UX testing
 • Informational architecture, Skice (wireframe)
 • Web Analytics (GA)
 • Development of client and inovations
Starting Point of Partnership

Starting Point of Partnership

Finding a partner, who would cover in two brands, two websites, several markets and marketing (or SEO) as well as developmental UX services.

Vernostný program

Vernostný program

80 % návštevníkov webu tvoria ženy a preto vernostný program nesie názov Spokojná mamička. Po registrácii či už v kamennej predajni alebo online mamička dostane kartičku so zákazníckym číslom a na e-shope sa jej po prihlásení zobrazuje aktuálny počet bodov, zľavnené ceny či zľavové kupóny. Pravidelne dostávajú newslettre s aktuálnou ponukou zliav a program je vytvorený tak, aby vyzýval mamičky k opätovnému nákupu. Tento program sme vyhotovili v spolupráci so spoločnosťou Pricewise, na ktorých systém sme cez technológiu API napojili náš CMS BUXUS.

B2B zóna

B2B zóna

Trend online predaja veľkoobchodným partnerom stále rastie. Spoločnosť ags92 to pochopila už v roku 2018 a my sme sa pustili do vytvorenia B2B zóny, ktorá je pohodlne ovládateľná z jedného administračného prostredia CMS BUXUS.

B2B funguje tak ako na slovenskom aj na českom trhu. Prepojenie s ERP ABRA cez API tak okrem prepojenia na B2C predstavuje ešte dva napojené konektory na B2B pre obidva trhy. 

Po prihlásení klient vidí 3 ceny, ktoré zobrazujeme na produktovej kartičke a to:

 • Veľkoobchodná cena
 • Odporúčaná maloobchodná cena 
 • Moja cena 

S každým produktom sa CMS BUXUS dopytuje v ERP ABRA na konečnú cenu produktu pre daného klienta. To všetko prebieha online v reálnom čase.Tisícky cien znamenajú veľkú záťaž na systém, ktorý odpovedal vo veľmi neskorom čase 10-12 sekúnd. My sme chceli veľkoobchodným zákazníkom dopriať rovnaký používateľský zážitok ako tým koncovým. Lazy load (technológia, ktorá sa štandardne využíva pri obrázkoch) sme my využili pri cenách. Zobrazíme stránku s produktami a s veľkoobchodnou a maloobchodnou cenou a moja cena sa mi dočíta obratom. Vďaka Javascriptom sme stlačili čas na približne 3 sekundy. 

Klienti si v B2B zóne vedia sledovať históriu faktúr či objednávok a majú istotu, že o svoje dáta neprídu ako to býva často pri papierových formách evidencie.

Výsledky spolupráce a vybrané ukazovatele

Ekonomické dáta, ktoré sa nám spoločne podarili

Transactions:

+22%

The average loading-site time

+27%

The average server-response time

+44%

Profits:

3,42s

Contact us, we will gladly help you with your project too.

Show us your project and we can talk about its growth potential. We will advise you, in which branch of online marketing could your e-shop mark a sharp increase or decrease in costs.

Let us know what you are interested in and choose from more options.